CASTING


Szukamy nowych osób więc otwieram mały casting :) Nie wymagam wiele, stylizacje wcale nie muszą być wyszukane. Jestem fanką klasyki, ale też perfekcjonistką więc po prostu liczę na świeże twarze i ładne prace! Chętnie przyjmę też redaktorów wnętrzarskich.


WYMAGANIA:

- Przynajmniej rok/dwa na stardoll.
- Poprawna polszczyzna, ale bez przesady bo to tylko internet a nie szkoła. Byle zdania były dobre stylistycznie i bez błędów ortograficznych.
- Wkleić wraz z nickiem przynajmniej 5 swoich stylizacji/aranżacji/pełnych wnętrz
- Możecie napisać też coś o sobie, jak macie jakieś doświadczenie w blogach o stardoll itp :)

Casting nie ma terminu, zgłaszać się będzie można właściwie cały czas. Możecie mi też polecać kogoś, kto uważacie że zasługuje na odkrycie a ja się wtedy skontaktuję z tymi osobami jeśli faktycznie będą miały potencjał. CZEKAM NA ZGŁOSZENIA! :)

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Na stardoll kryję sie pod nickiem kitttly (lvl.30). Miałam kiedyś jeszcze inne konto, co w sumie daje mi 4 lata gry.. Kiedyś pisałam na blogu, lecz nie wiem czy owy blog istnieje, czy nie, oraz jaką ma nazwę. Co do dobrych screenów- mam to opracowane, nie muszę się rozpisywać. Programy graficzne, które używam to głównie paint (tak, da się coś z niego wycisnąć) oraz różne edytory przeglądarkowe. Co do odpowedzialności, to mam nadzieję, ze będę z Wami jak najdłużej.W trakcie przypływu jakiejś weny twórczej napisać jakiś post, czy dodać jakąś stylizację, jakiś makijaż. Będę starała pisać regularnie, ale wiadomo, jeszcze się uczę, więc czasem musiałabym spędzić więcej czasu na nauce. Mogłabym pokazać Wam jakieś przykładowe posty, ale po co...

   Usuń
  2. Stylizacje robiłam w przebieralni, ale nie muszę.

   http://www.bankfotek.pl/view/2091240
   http://www.bankfotek.pl/view/2091241
   http://www.bankfotek.pl/view/2091242
   http://www.bankfotek.pl/view/2091243
   http://www.bankfotek.pl/view/2091244

   Usuń